Hakkımızda


DAILY DANA lezzet yolculuğuna 2011 yılında Burger & Steak üzerine tatlar sunan Caddebostan Plaj Yolunda küçük bir dükkanda başladı. Daily Dana Caddebostandaki küçük dükkanın 100% Türk sermayeli bir lezzet kuruluşu olmasına yol açtı.

HER YIL BÜYÜYEN HER YIL GELİŞEN BİR MARKA

Daily Dana restoranları, Daily Dana ailesinin burger & steak de özel bir lezzet anlayışından doğdu. 2011 yılında Caddebostan’da başlayan bu lezzet arayışı, bugün artık 10 yıla yaklaşan deneyimiyle Türk yiyecek sektöründe iyi bir markaya dönüştü. Yatırımlarını hızlandırdığı bu dönemde Daily Dana, franchising sistemi ile büyümeye yöneldi ve kısa sürede Daily Dana markası, İstanbul’un bir çok bölgesinde açılan mağazalarla bir lezzet zincirine dönüştü. Çalışmaların titizlikle sürdüğü bu süreçte DailyDana, mağaza mimarisi, teknik kapasite, makine ve ekipman parkını geliştirdiği gibi, ürün yelpazesini de zenginleştirdi. Başlangıçta burger patates ve meşrubattan oluşan ürün yelpazesi, ilerleyen yıllarda; t-bone steak chateaubriand merguez, salata gibi ürünlerle çeşitlendirdi. Daily Dana restoranlarında ayrıca; havuç dilimi baklava katmer sufle bulunmaktadır. Daily Dana, restoranlarında kullandığı makine parkını, yüksek teknolojiye sahip modern ekipmanlarla sürekli güncelleyerek, ürün ve hizmet kalitesini daima yüksek tutmaktadır.

SÜREKLI BÜYÜYEN BIR BURGER ZİNCİRİ

100% Türk sermayeli bir restoran zinciri olan Daily Dana, Sürekli büyüyen bir gıda zinciridir.2011 yılından itibaren hızlı ve sağlam bir büyüme trendi içine girmiştir. Türk mutfağına farklı damak tatlarını hızlı servis ilkeleri ile bütünleştiren ve geleneksel tatları koruyarak yepyeni ürünler geliştiren Daily Dana, bu yenilikçi yaklaşımla piyasadaki rekabet gücünü sürekli biçimde arttırıyor. Daily Dana müşterilerine en son kalite ürünü, yüksek kalite hizmet anlayışı ile sunma kıvancını duyuyor.